Serwis komputerowy, naprawa laptopów, tabletów, monitorów i komputerów PC

Serwis komputerowy, naprawa laptopów, tabletów, monitorów i komputerów PC

Serwis Komputerowy Białołęka Targówek ALLWIK w Warszawie. Profesjonalnie naprawimy twojego laptopa, komputer stacjonarny PC , tablet lub inne urządzenie.

Co się zepsuło? Ile będzie kosztować naprawa?  Jak długo potrwa proces naprawy?  W sytuacji gdy masz uszkodzonego laptopa, nasz serwis laptopów odpowie na te pytania.

Zapraszamy na bezpłatną wycenę naprawy laptopa, komputera lub tabletu.

Nasi specjaliści od razu sprawdzą co jest uszkodzone i przekażą koszt naprawy laptopa. Większość  napraw dokonujemy w czasie krótszym niż 3 dni robocze. Często sprzęt jest naprawiony na dzień następny po dostarczeniu do nas. Na specjalne życzenie klienta możliwa jest naprawa ekspresowa w tym samym dniu.  Dbamy o to, aby każda naprawa laptopa była przeprowadzona jak najszybciej. Zdajemy sobie sprawę, że w obecnych czasach komputer osobisty niezbędnym narzędziem komunikacji i pracy. Dbamy również o prywatność danych klienta.

Nie pobieramy opłaty za wycenę

U nas zapłacisz za efekt naszej pracy. Naprawiamy komputery, laptopy i tablety firm Acer, Asus, Apple, Benq, Dell, HP, Fujitsu-Siemens, Toshiba, Lenovo, IBM, Compaq, Sony Vaio, Samsung, Gericom, Packard Bell, Belinea, HUAWEI, Medion oraz innych marek.  

Przyjdź do nas na bezpłatną wycenę i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *